Buradasınız:Anasayfa » Alışveriş » Samsung Galaxy S4 Active Muhteşem Özellikler ile Geliyor

Samsung Galaxy S4 Active Muhteşem Özellikler ile Geliyor

Samsung Galaxy S4 Active Muhteşem Özellikler ile Geliyor

Samsung Galaxy S4 Active Muhteşem Özellikler ile Geliyor

Galaxy serisinin son ürünü S4 Active, suya karşı dayanıklılığı ve toza karşı dirençli olması gibi fonksiyonları ile daha önce bulunmayan özellikler sunuyor. Suyun 1 metre kadar derinliğinde, yarım saat süresince su geçirmez özellik sağlayan telefon, su altında fotoğraf çekebilme imkanı sunuyor. Piyasadaki diğer telefonlar ile yapılması pek mümkün olmayan bu özellik, Samsung Galaxy S4 Active’in en önemli özelliklerinden biri.

Uzun pil ömrü, yüksek çözünürlük özelliği ve dört çekirdekli işlemcisi ile kullanıcılarına büyük kullanım rahatlığı sağlayan Galaxy S4 aktive, eldivenle dahi kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde, soğuk havalar ya da eldiven kullanımı gerektiren işlerde çalışanlar için büyük bir yenilik ve kolaylık sağlıyor.

Galaxy S4 Active  Göz Teması ile Oynatma Fonksiyonu Sunuyor

Grup Play özelliği ile internet bağlantısı olmadan da müzik, fotoğraf ve video paylaşımı yapma imkanı veren Samsung S4 Active, Akıllı kaydırma (Smart Scroll) fonksiyonu ile göz hareketi ile e-posta ve tarayıcının aşağı yukarı hareket edebilmesini sağlıyor. Bunların yanı sıra Samsung Akıllı Durdurma, kullanıcının bakış yönü doğrultusunu baz alarak videoyu durdurup, başlatabiliyor. Kullanıcı bakışlarını videodan çektiğinde video dururken, telefon ekranına yeniden baktığında video oynamaya devam ediyor. Temassız kontrol fonksiyonu ile kullanıcıların el hareketi ile kontrol sağlamasına olanak veren Samsung S4 celebrity sex tapes Aktive, mobile dünyasında büyük değişikliklere yol açacak gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

Yazı Sayısı : celeb sex tapes 1134

Bu site bir Seocu.com projesidir. hot lesbian porn Onnline Reklam 2003 - 2015 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön
e okul